Rulment SKF - 62/28-2RS1/C3
| Diametru interior: | 28 mm |
| Diametru exterior: | 58 mm |
| Latime: | 16 mm |
| Greutate: | 0.17 Kg |
| Pret cu TVA: | 74.25 Lei |
|
| d= | 28 mm, |
| D= | 58 mm, |
| B= | 16 mm |