Rulment SKF - 6202-ZTN9/LT
| Diametru interior: | 15 mm |
| Diametru exterior: | 35 mm |
| Latime: | 11 mm |
| Greutate: | 0.05 Kg |
| Pret cu TVA: | 31.7 Lei |
|
| d= | 15 mm, |
| D= | 35 mm, |
| B= | 11 mm |