Rulment SKF - 6203-2RSH/C3
| Diametru interior: | 17 mm |
| Diametru exterior: | 40 mm |
| Latime: | 12 mm |
| Greutate: | 0.07 Kg |
| Pret cu TVA: | 21.02 Lei |
|
| d= | 17 mm, |
| D= | 40 mm, |
| B= | 12 mm |
Rulmenti similari
| Cod Rulment | Marca | Dimensiuni | Pret |
| Rulment 6203-2RSH/C3GJN | SKF | d=17 mm, D=40 mm, B=12 mm | 47.83 Lei |
| Rulment 6203-2RSH/C3LHT23 | SKF | d=17 mm, D=40 mm, B=12 mm | 54.69 Lei |
| Rulment 6203-2RSH/C3WT | SKF | d=17 mm, D=40 mm, B=12 mm | 55.98 Lei |
| Rulment 6203-2RSH/C3 | SKF | d=0 mm, D=0 mm, B=0 mm | 26.14 Lei |