Rulment SKF - 6203-2RSH/WT
| Diametru interior: | 17 mm |
| Diametru exterior: | 40 mm |
| Latime: | 12 mm |
| Greutate: | 0.07 Kg |
| Pret cu TVA: | 55.98 Lei |
|
| d= | 17 mm, |
| D= | 40 mm, |
| B= | 12 mm |