Rulment SKF - 6203-2RSHNR
| Diametru interior: | 17 mm |
| Diametru exterior: | 45 mm |
| Latime: | 12 mm |
| Greutate: | 0.07 Kg |
| Pret cu TVA: | 50.7 Lei |
|
| d= | 17 mm, |
| D= | 45 mm, |
| B= | 12 mm |
Rulmenti similari
| Cod Rulment | Marca | Dimensiuni | Pret |
| Rulment 6203-2RSHNR | SKF | d=0 mm, D=0 mm, B=0 mm | 42.38 Lei |