Rulment SKF - 6202-Z
| Diametru interior: | 15 mm |
| Diametru exterior: | 35 mm |
| Latime: | 11 mm |
| Greutate: | 0.04 Kg |
| Pret cu TVA: | 27.37 Lei |
|
| d= | 15 mm, |
| D= | 35 mm, |
| B= | 11 mm |
Rulmenti similari
| Cod Rulment | Marca | Dimensiuni | Pret |
| Rulment 6202-Z/C3 | SKF | d=15 mm, D=35 mm, B=11 mm | 27.37 Lei |
| Rulment 6202-ZTN9 | SKF | d=15 mm, D=35 mm, B=11 mm | 26.25 Lei |
| Rulment 6202-ZTN9/C3 | SKF | d=15 mm, D=35 mm, B=11 mm | 32.94 Lei |
| Rulment 6202-ZTN9/LT | SKF | d=15 mm, D=35 mm, B=11 mm | 31.7 Lei |